Martin Matějů

Programátor a specialista na Wordpress

Tiskové zprávy, zpravodajské kanály, novinky

24.12.2011, 08:00:12

Pokud nezvládáme psát dobré texty, lze si snadno najmout copywritera. Takový člověk je schopen levně a efektivně napsat požadované texty na dané téma. Na internetu existuje mnoho zdrojů, které vydávají tiskové zprávy a novinky na různá témata. Umístěním článku na takovéto stránky lze snadno získat zpětný odkaz na naše stránky.

Je třeba se podívat na stránky, které se zabývají podobnými tématy jako naše stránky a nejsou v přímé konkurenci. Zde je pak možné umístit odkaz na naše tiskové zprávy či novinky. Na své stránky zde můžeme taky odkazovat v diskuzích apod. Také je možné se zkusit obrátit na majitele takových stránek a zkusit se domluvit na zveřejnění článku o vašem produktu apod.

Také je vhodné v každém článku nepatrně změnit zpětný odkaz. Vyhledávače nemají rádi, pokud jsou odkazy identické. Proto je vhodné každý odkaz nepatrně upravit, aby obsahoval jiná klíčová slova nebo jejich modifikace, případně aby odkazoval na konkrétní produkt nebo podstrání a ne pouze na hlavní stránku webu.